| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Skoda |
| Malli | OCTAVIA |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 270000 km |
| Katsastettu | 14.04.2025 |
| Rekisterinumero | GLY-379 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.1 l |
| Teho | 110 kW |
| Moottorin tilavuus | 1968 cm3 |
| Omamassa | 1354 kg |
| Kokonaismassa | 1889 kg |
| CO2-päästöt | 107 g/km |
| Päästöluokka | - |
Adaptiiviset ajovalot,Kaadettavat takaistuimet,Rengaspainevalvontajärjestelmä,Törmäysvaroitin,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Ilmastointi man.,Isofix-valmius,Kaarrevalot,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Lämmitettävä tuulilasi,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Nahkasisusta,Navigointijärjestelmä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkösäät. istuimet,Sähkötoim. takaluukku,Turbo,Vak.nopeudensäädin,Varashälytin,Xenon-ajovalot,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Hulppeilla Laurin & Klement -varusteilla varustettu Octavia luotettavalla manuaalivaihteistolla!
Kootintoimitus järjestyy!
Tässä yksilössä kattavat Laurin & Klement -varusteet, mm.:
ABS-jarrut
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Törmäysvaroitin
Rengaspainevalvontajärjestelmä
Vakionopeudensäädin
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Varashälytin
Isofix-valmius
Sumuvalot
Kaarrevalot
Adaptiiviset ajovalot
Xenon-ajovalot
Ilmastointi aut.
Ilmastointi man.
Penkinlämmittimet
Lämmitettävä tuulilasi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Pysäköintitutka tai -kamera
Pysäköintitutkat ja peruutuskamera
Kaadettavat takaistuimet
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Webasto kaukosäädöllä
Sähkösäät. istuimet
Sähkösäätöiset nahkapenkit muistipaikoilla
Nahkasisusta
Sähkötoim. takaluukku
Navigointijärjestelmä
Älypuhelimen integrointi
Apple CarPlay ja Android Auto
Matkapuhelinvarustus
Canton-äänentoistojärjestelmä
USB-liitäntä
Autoradiosoitin
Audio-sisääntulo
Erikoisvanteet
Kahdet renkaat
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.