| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | PASSAT |
| Korimalli | Sedan |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 412000 km |
| Katsastettu | 07.05.2026 |
| Rekisterinumero | LYT-273 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Neliveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 6.4 l |
| Teho | 103 kW |
| Moottorin tilavuus | 1968 cm3 |
| Omamassa | 1627 kg |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| CO2-päästöt | 169 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Lohkolämmitin,Luistonestojärjestelmä,Monitoimiohjauspyörä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Sadetunnistin,Suksiluukku,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Turbo,Turvatyynyt,Urheilullinen alusta,Vak.nopeudensäädin,Vetokoukku,CD radio,autoradiosoitin
Erittäin tyylikäs ja hyväkyytinen Neliveto Passat! Huollettu aivan älyttömän hienosti ja säntillisesti!
ABS-jarrut
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Vakionopeudensäädin
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Urheilullinen alusta
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Isofix-valmius
Sumuvalot
Ilmastointi aut.
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Kaadettavat takaistuimet
Lohkolämmitin
Suksiluukku
Kevytmetallivanteet
Erikoisvanteet
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
CD-radio / autoradiosoitin
Audio-sisääntulo
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.