| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | PASSAT |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 289000 km |
| Katsastettu | 05.02.2026 |
| Rekisterinumero | GKX-856 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Värityyppi | Metalli |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.7 l |
| Teho | 77 kW |
| Moottorin tilavuus | 1598 cm3 |
| Omamassa | 1557 kg |
| Kokonaismassa | 2150 kg |
| CO2-päästöt | 122 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Start-stop järjestelmä,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Lämmitettävä tuulilasi,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Navigointijärjestelmä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Suksiluukku,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkösäät. istuimet,Sähkötoim. takaluukku,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Tilava ja luotettava Passat hyvin varusteltuna.
Huollettu säännöllisesti, jakohihna vaihdettu 287tkm/ 29.1.2026
ABS-jarrut
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Start-stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Turbo
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Isofix-valmius
Sumuvalot
Xenon-ajovalot
Lämmitettävä tuulilasi
Ilmastointi aut.
Penkinlämmittimet
Sähkösäät. istuimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Pysäköintitutka tai -kamera
Kaadettavat takaistuimet
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Sähkötoim. takaluukku
Suksiluukku
Navigointijärjestelmä
Matkapuhelinvarustus
CD-radio / autoradiosoitin
USB-liitäntä
Audio-sisääntulo
Kevytmetallivanteet
Erikoisvanteet
Kahdet renkaat
Vetokoukku
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.