| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | Golf |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 236000 km |
| Katsastettu | 19.02.2026 |
| Rekisterinumero | RTP-969 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.8 l |
| Teho | 96 kW |
| Moottorin tilavuus | 1498 cm3 |
| Omamassa | 1378 kg |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| CO2-päästöt | 110 g/km |
| Päästöluokka | - |
Adaptiiviset ajovalot,Akuston esilämmitys,Hätäjarrutusavustin,Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Nopeusrajoitustunnistin,Panoraamakatto,Rengaspainevalvontajärjestelmä,Start-stop järjestelmä,Törmäysvaroitin,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kaarrevalot,Kahdet renkaat,Katon avausmekanismi,Kattoluukku,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Lasikatto,Luistonestojärjestelmä,Lämmitettävä tuulilasi,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Mäkilähtöavustin,Navigointijärjestelmä,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Suksiluukku,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Tavaratilan turvaverkko,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Varashälytin,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Erittäin hienosti varusteltu luotettava Golf taloudellisella tekniikalla.
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Digitaalinen mittaristo
Lasikatto
Avaimeton kulku ja käynnistys
Led ajovalot
Lisäturva saatavilla alle 250tkm ajettuihin autoihin.
Rahoitus sekä kotiin toimitus onnistuu.
Tervetuloa kaupoille!