| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volvo |
| Malli | XC60 |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 247000 km |
| Katsastettu | 30.12.2024 |
| Rekisterinumero | OXR-239 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Värityyppi | Metalli |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 0.0 l |
| Teho | 140 kW |
| Moottorin tilavuus | 1969 cm3 |
| Omamassa | 1870 kg |
| Kokonaismassa | 2450 kg |
| CO2-päästöt | 148 g/km |
| Päästöluokka | - |
Adaptiiviset ajovalot,Akuston esilämmitys,Hätäjarrutusavustin,Kaadettavat takaistuimet,Kaistavahti,Katveavustin,Kevytmetallivanteet,Lämmitettävä ohjauspyörä,Nopeusrajoitustunnistin,Rengaspainevalvontajärjestelmä,Start-stop järjestelmä,Törmäysvaroitin,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kaarrevalot,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Lohkolämmitin,Luistonestojärjestelmä,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Mäkilähtöavustin,Nahkasisusta,Navigointijärjestelmä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Suksiluukku,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkösäät. istuimet,Sähkötoim. takaluukku,Tavaratilan turvaverkko,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Varashälytin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Tyylikäs XC60 D4 AWD huippuvarusteilla, sekä säännöllisellä huoltohistorialla!
Kotiintoimitus järjestyy!
Tässä yksilössä erittäin kattavat varusteet:
ABS-jarrut
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Start-stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Mäkilähtöavustin
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Törmäysvaroitin
Kaistavahti
Katveavustin
Nopeusrajoitustunnistin
Rengaspainevalvontajärjestelmä
Turbo
Turvatyynyt
Varashälytin
Isofix-valmius
Adaptiiviset ajovalot
Kaarrevalot
Sumuvalot
Xenon-ajovalot
Ilmastointi aut.
Penkinlämmittimet
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Sähkösäät. istuimet
S-port-istuimet sähkösäädöillä ja muistilla
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Pysäköintitutka tai -kamera
Kaadettavat takaistuimet
Suksiluukku
Nahkasisusta
Tyylikäs ruskea nahkasisusta
Lämmitettävä ohjauspyörä
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Webasto
Sähkötoiminen takaluukku
Tavaratilan turvaverkko
Avaimeton kulku, käynnistys ja lukitus
Navigointijärjestelmä
Navigaattori
Matkapuhelinvarustus
Älypuhelimen integrointi
Bluetooth
Audio-sisääntulo
USB-liitäntä
Autoradiosoitin
Kevytmetallivanteet
Kahdet renkaat
Vetokoukku
Sähköinen vetokoukku
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.