| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | BMW |
| Malli | 520 |
| Korimalli | Sedan |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 219000 km |
| Katsastettu | 11.02.2026 |
| Rekisterinumero | RSJ-625 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.5 l |
| Teho | 140 kW |
| Moottorin tilavuus | 1995 cm3 |
| Omamassa | 1805 kg |
| Kokonaismassa | 2330 kg |
| CO2-päästöt | 119 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Lämmitettävä ohjauspyörä,Start-stop järjestelmä,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Isofix-valmius,Kaarrevalot,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Monitoimiohjauspyörä,Nahkasisusta,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähkösäät. istuimet,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Varashälytin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Todella hieno 5-sarjan BMW nelivetoisena! Tästä yksilöstä löytyy Vetokoukku ja Webasto kaukosäädöllä. Lämmitettävä ratti sähkösäädöllä sekä nahkapenkit sähkösäädöllä ja muistipaikoilla. Tässä yksilössä säännöllinen huoltohistoria.
Juuri vaihdettu Öljyt ja suodatin.
Rahoitus ja kotiintoimitus järjestyy.
Tervetuloa kaupoille!