| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volvo |
| Malli | V70 |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 207000 km |
| Katsastettu | 17.04.2026 |
| Rekisterinumero | MMZ-273 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Musta |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.5 l |
| Teho | 110 kW |
| Moottorin tilavuus | 1969 cm3 |
| Omamassa | 1811 kg |
| Kokonaismassa | 2290 kg |
| CO2-päästöt | 118 g/km |
| Päästöluokka | - |
Adaptiiviset ajovalot,Hätäjarrutusavustin,Kaadettavat takaistuimet,Katveavustin,Kevytmetallivanteet,Rengaspainevalvontajärjestelmä,Start-stop järjestelmä,Törmäysvaroitin,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Nahkasisusta,Navigointijärjestelmä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkösäät. istuimet,Tavaratilan turvaverkko,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Varashälytin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Luja ja tilava Volvo V70 mahtavilla Business Classic -varusteilla ja tuoreella leimalla!
Tässä yksilössä mahtavat varusteet, mm.:
Avaimeton kulku käynnistys sekä lukitus
Vetokoukku
Webasto
Nahkapenkit sähkösäädöillä ja muistipaikoilla
Hyvä huoltohistoria
Isofix
Pysäköintitutka
Adaptiiviset ajovalot
City Safety -järjestelmä
Rahoitus ja kotiintoimitus järjestyvät.
Tervetuloa kaupoille!