| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | Passat |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 240000 km |
| Katsastettu | 24.02.2025 |
| Rekisterinumero | KTN-386 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Musta |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 0.0 l |
| Teho | 110 kW |
| Moottorin tilavuus | 1968 cm3 |
| Omamassa | 1586 kg |
| Kokonaismassa | 2210 kg |
| CO2-päästöt | 113 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Start-stop järjestelmä,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Navigointijärjestelmä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Suksiluukku,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkötoim. takaluukku,Tavaratilan turvaverkko,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Vetokoukku,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Siisti ja hyvin pidetty yhden omistajan Passat. Autossa laadukas huoltohistoria.
Mahtavat varusteet:
-Adaptiivinen vakionopeudensäädin (mukautuva)
-LED ajovalot
-Webasto
-Vetokoukku
-Sähkötoiminen takaluukku
-Apple Carplay / Android auto
-Lämmitettävät istuimet
-Jnejne
Tähän autoon rahoitus ja kotiintoimitus järjestyy.
Saatavilla myös lisäturva!
Tervetuloa kaupoille!