| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Toyota |
| Malli | Avensis |
| Korimalli | Sedan |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 258000 km |
| Katsastettu | 04.09.2025 |
| Rekisterinumero | XCI-684 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Hopea |
| Värityyppi | Metalli |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 7.2 l |
| Teho | 81 kW |
| Moottorin tilavuus | 1590 cm3 |
| Omamassa | 1345 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| CO2-päästöt | 172 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,ABS-jarrut,Ajotietokone,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Ilmastointi man.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Lohkolämmitin,Luistonestojärjestelmä,Monitoimiohjauspyörä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Sadetunnistin,Sisätilanpistoke,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Turvatyynyt,CD radio,autoradiosoitin
Suomalaisten suosikki, luja ja luotettava Avensis. Rahoitus järjestyy ilman käsirahaa.
Tässä yksilössä varusteena mm:
ABS-jarrut
Luistonestojärjestelmä
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Isofix-valmius
Sumuvalot
Ilmastointi aut.
Ilmastointi man.
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Lohkolämmitin
Sisätilanpistoke
Kaadettavat takaistuimet
CD-radio / autoradiosoitin
Erikoisvanteet
Kahdet renkaat
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.