| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | TOURAN |
| Korimalli | Tila-auto |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 255000 km |
| Katsastettu | 28.08.2025 |
| Rekisterinumero | FMB-573 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 7 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 5.4 l |
| Teho | 81 kW |
| Moottorin tilavuus | 1197 cm3 |
| Omamassa | 1464 kg |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| CO2-päästöt | 126 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Start-stop järjestelmä,Törmäysvaroitin,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Tyylikäs valkoinen 7-paikkainen Touran hyvillä varusteilla.
Rahoitus ja kotiintoimitus järjestyy.
Tervetuloa kaupoille!