| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Audi |
| Malli | Q5 |
| Korimalli | Maastoauto |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 176000 km |
| Katsastettu | 29.05.2026 |
| Rekisterinumero | XVA-800 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 6.8 l |
| Teho | 125 kW |
| Moottorin tilavuus | 1968 cm3 |
| Omamassa | 1845 kg |
| Kokonaismassa | 2380 kg |
| CO2-päästöt | 179 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Start-stop järjestelmä,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Monitoimiohjauspyörä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Kotiintoimitus järjestyy!
Katsastettu A-Katsastuksella 29.4.2026
Erittäin hyvin pidetty 1-omistajan Suomi Audi laadukkaalla huoltohistorialla.
Tekniikka ja ajo-ominaisuudet
ABS-jarrut
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Start-stop järjestelmä
Turbo
Vakionopeudensäädin
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Turvallisuus
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Isofix-valmius
Xenon-ajovalot
Mukavuus ja sisätilat
Automaattinen ilmastointi
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Pysäköintitutka tai -kamera
Kaadettavat takaistuimet
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Viihde ja media
CD-radio / autoradiosoitin
USB-liitäntä
Audio-sisääntulo
Ulkoasu ja varusteet
Kevytmetallivanteet
Erikoisvanteet
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Muut
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella , joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin , jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut , tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin , tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.