| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | BMW |
| Malli | 116d |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 270000 km |
| Katsastettu | 14.01.2026 |
| Rekisterinumero | MLL-716 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Takaveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.5 l |
| Teho | 85 kW |
| Moottorin tilavuus | 1995 cm3 |
| Omamassa | 1420 kg |
| Kokonaismassa | 1875 kg |
| CO2-päästöt | 119 g/km |
| Päästöluokka | - |
Hätäjarrutusavustin,Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Rengaspainevalvontajärjestelmä,Start-stop järjestelmä,Älypuhelimen integrointi,ABS-jarrut,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Mäkilähtöavustin,Penkinlämmittimet,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Turbo,Turvatyynyt,Urheilullinen alusta,Vak.nopeudensäädin,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Rahoitus ilman käsirahaa ja kotiintoimitus järjestyy!
Tyylikäs, sporttinen ja mukavat kyydit antava BMW hyvillä varusteilla.
viimeisimmät huollot:
Öljyn vaihto 267tkm / 01.2026
Vaihteistoöljyt -ja suodatin 249tkm / 12.2023
ABS-jarrut
Start-stop järjestelmä
Turbo
Vakionopeudensäädin
Urheilullinen alusta
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Luistonestojärjestelmä
Hätäjarrutusavustin
Rengaspainevalvontajärjestelmä
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Isofix-valmius
Xenon-ajovalot
Sumuvalot
Automaattinen ilmastointi
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Pysäköintitutka tai -kamera
Kaadettavat takaistuimet
CD-radio / autoradiosoitin
USB-liitäntä
Audio-sisääntulo
Älypuhelimen integrointi
Matkapuhelinvarustus
Bluetooth
Kevytmetallivanteet
Erikoisvanteet
Kahdet renkaat
Huoltokirja
Keskuslukitus
Keskusluk. kaukosäädöllä
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.