| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Volkswagen |
| Malli | PASSAT |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 289000 km |
| Katsastettu | 05.02.2026 |
| Rekisterinumero | GKX-856 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Värityyppi | Metalli |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 4.7 l |
| Teho | 77 kW |
| Moottorin tilavuus | 1598 cm3 |
| Omamassa | 1557 kg |
| Kokonaismassa | 2150 kg |
| CO2-päästöt | 122 g/km |
| Päästöluokka | - |
Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Start-stop järjestelmä,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Keskuslukitus,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Lämmitettävä tuulilasi,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Navigointijärjestelmä,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Polttoainekäyttöinen lisälämmitin,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Suksiluukku,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkösäät. istuimet,Sähkötoim. takaluukku,Turbo,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Tilava ja luotettava Passat hyvin varusteltuna.
Huollettu säännöllisesti, jakohihna vaihdettu 287tkm/ 29.1.2026
Kaskovapaa rahoitus järjestyy ilman käsirahaa.
Kotiintoimitus mahdollista.
Tervetuloa kaupoille.