| Perustiedot | |
|---|---|
| Merkki | Chevrolet |
| Malli | Malibu |
| Korimalli | Sedan |
| Ajoneuvotyyppi | - |
| Mittarilukema | 180000 km |
| Katsastettu | 18.02.2026 |
| Rekisterinumero | OTP-792 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Tekniset tiedot | |
|---|---|
| Keskikulutus | 8.0 l |
| Teho | 123 kW |
| Moottorin tilavuus | 2384 cm3 |
| Omamassa | 1694 kg |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| CO2-päästöt | 188 g/km |
| Päästöluokka | - |
Akuston esilämmitys,Kaadettavat takaistuimet,Kevytmetallivanteet,Törmäysvaroitin,ABS-jarrut,Ajonvakautusjärjestelmä,Ajotietokone,Audio-sisääntulo,Erikoisvanteet,Huoltokirja,Ilmastointi aut.,Isofix-valmius,Kaarrevalot,Kahdet renkaat,Keskusluk. kaukosäädöllä,Käynnistyksenesto,Luistonestojärjestelmä,Matkapuhelinvarustus,Monitoimiohjauspyörä,Mäkilähtöavustin,Nahkasisusta,Ohjaustehostin,Penkinlämmittimet,Pysäköintitutka tai -kamera,Sadetunnistin,Sumuvalot,Sähkökäyttöiset ikkunat,Sähköpeilit,Sähkösäät. istuimet,Turvatyynyt,Vak.nopeudensäädin,Varashälytin,Vetokoukku,Xenon-ajovalot,CD radio,autoradiosoitin,USB -liitäntä
Huippuvarusteilla oleva tyylikäs Malibu!
Kootintoimitus järjestyy!
ABS-jarrut
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Vakionopeudensäädin
Ohjaustehostin
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Mäkilähtöavustin
Törmäysvaroitin
Akuston esilämmitys
Turvatyynyt
Käynnistyksenesto
Varashälytin
Isofix-valmius
Kaarrevalot
Sumuvalot
Xenon-ajovalot
Ilmastointi aut.
Penkinlämmittimet
Sähkösäät. istuimet
Nahkasisusta
Nahkapenkit muistisäädöillä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sadetunnistin
Pysäköintitutka tai -kamera
Kaadettavat takaistuimet
Webasto
Matkapuhelinvarustus
Bluetooth
CD-radio
USB-liitäntä
Audio-sisääntulo
Autoradiosoitin
Kevytmetallivanteet
Erikoisvanteet
Kahdet renkaat
Vetokoukku
Huoltokirja
Keskusluk. kaukosäädöllä
**Autox on Oululainen perheyritys, joka on perustettu vuonna 2009. Olemme palvelleet asiakkaitamme jo vuosien ajan luotettavasti ja ammattitaidolla – meillä autokauppa on sujuvaa ja asiakaslähtöistä.
**Auton ostaminen meiltä on helppoa myös etänä. Toimitamme ajoneuvon kotiin asti kaikkialle Suomeen 14 vuorokauden peruutusoikeudella, joten voit tehdä kaupat turvallisin mielin sijainnista riippumatta.
**Haluatko tarkemman kuvan autosta? Lähetämme pyydettäessä esittelyvideon suoraan WhatsAppiin, jotta näet auton yksityiskohdat ennen ostopäätöstä.
**Tarjoamme valmiiksi kilpailutetut ja edulliset rahoitusratkaisut, tarvittaessa jopa ilman käsirahaa. Teemme rahoituksen hakemisesta helppoa ja nopeaa.
**Lisäksi saatavilla on kattavat lisäturvat alle 250 000 km ajettuihin ja alle 15 vuotta vanhoihin autoihin, tuomaan lisähuolettomuutta autoiluun.
Tervetuloa tekemään sujuvat ja mukavat autokaupat.